Igal lool on algus… Trendtime on 2011. aastal loodud väike perefirma, mis põhineb kolme põlvkonna naiste tööl ja teadmistel. Idee kasvas välja eelnevast pikaajalisest prillimüügi kogemusest ning tänaseks oleme saanud üheks suurimaks päikeseprillide müüjaks Eestis.

Müüme nii päikese-, lugemis-, spordi- kui ka suusaprille ning spordikiivreid. Meie valikus on brändid nagu Bliz, Oakley, Tripoint, Ella Jay, Prestige ja Minibrilla. Pakume sulle erineva stiili- ja moetunnetusega mudeleid, millel on lisaks ka väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Julgustame sind avastama erinevaid aksessuaare, pakkudes nii silmapaistvaid ja trendikaid kui ka klassikalisi ja aegumatuid disaine.

Soovime, et leiaksid endale iseloomuliku prillipaari, mis toob välja just sinu eripära, kuna usume, et igaüks on kordumatu. Meie filosoofiaks on olla mina ise ja mitte keegi teine. Leiame inspiratsiooni meid ümbritsevast — moest, kunstist, muusikast, reisimisest ja paljust muust. Lisaks üritame oma tegevuses järgida keskkonnasõbralikke ja kõrge sotsiaalvastutusega norme.

Nautige elu ja tehke seda stiilselt — iga päev!

— Heli, Pia ja Mare